VANKYO Leisure 410 LCD LED Projeksiyon Cihazı – 1080P Destekli – 200 İnç Yansıtma – Dahili Hoparlör – HDMI/PS5/PS4/VGA/USB

FULL HD 1080P DESTEĞİ
VANKYO LEISURE 410, desteklenen Full HD 1080P ile inanılmaz görüntüler oluşturur. Yenilenen 2020 taşınabilir projektör, harika izleme deneyiminizi garantileyen parlak, jilet keskinliğinde görüntüler yayınlar.

VANKYO Leisure 410 Mini Projektör, iOS/Android Bağlantılı 1080P Destekleyen Taşınabilir Projektör

VANKYO
VANKYO Leisure 410 Kullanım Klavuzu (PDF) indir


VANKYO
VANKYO

FULL HD 1080P DESTEĞİ
VANKYO LEISURE 410, desteklenen Full HD 1080P ile inanılmaz görüntüler oluşturur. Yenilenen 2023 taşınabilir projektör, harika izleme deneyiminizi garantileyen parlak, jilet keskinliğinde görüntüler yayınlar.


VANKYO VANKYO

VANKYO Leisure 410 projektör, büyük değeriyle dikkat çekti ve milyonlarca kullanıcının kalbini kazandı. Her türlü alana sığabilir ve 37 ila 150 inç (116.8 – 381cm) arasında ölçülere sahip, 16 fit uzaklığa veya 4,9 fit (1.16 – 5 metre) yakınlığa kadar işlev gören yüksek çözünürlüklü bir projeksiyon oluşturabilir. Gelişmiş renk motoruyla desteklenen projektör, 2.000:1 kontrast oranına ve 1920 x 1080’e kadar çözünürlüğü destekleme yeteneğine sahiptir.

Yukarıdakilerin yanı sıra, 15 derecelik trapezoid düzeltmesi görüntüye biraz daha fazla esneklik kazandırır. Ayrıca bu mini taşınabilir projektör, akıllı telefonlara ve PS5, PS4, X-Box One veya Wii gibi oyun konsollarına bağlanabilir. Aynı zamanda bir uzaktan kumanda, HDMI kablosu ve bir AV kablosu içerir.

EĞLENCE İÇİN BÜYÜK EKRAN
VANKYO LEISURE 410, 3,6 ft’den 21,7 ft’ye yansıtılan 33″-200″ görüntü sunar. Ekran için ayrıntılı tasarımla, 9,8 ft’lik bir projeksiyon mesafesiyle en iyi görüntünün keyfini çıkarabilirsiniz.

ÇOKLU ORTAM VE UYUMLULUK
TV, VGA, USB, SD, AV, HDMI, Ses bağlantı noktalarıyla birlikte gelen projektör, TV çubuğu, PS3, PS4 ve X-Box, ile uyumlu dizüstü bilgisayar, IOS/Android cihazı vb. gibi multimedya için kararlı bağlantıyı destekler.

MUTE FAN & BUILD-IN HOPARLÖR
Isı dağılımı ve gürültü bastırma teknolojisine sahip yenilikçi bir soğutma sistemi ile donatılmış projektör çalışırken neredeyse hiç gürültü olmaz. Yerleşik hoparlör, çoğu kullanımı desteklemek için yeterince yüksek.

EV SİNEMASI İÇİN MÜKEMMEL
Mini projektör, bir ev sinema sistemi kurmak için iyi bir seçimdir. Ekstra çevreleyen bir ses sistemi bağlayarak kendinizi yeterince karanlık bir odada gerçek bir sinemaya kaptırır.

Yılın En Çok Satan Projektörü
Kompakt, yetenekli Leisure 410 projektörün en dikkate değer özelliği iyi değeridir. Diğer taşınabilir seçeneklerden daha yetenekli ve güvenilir olan video projektörlerinde Amazon’un En Çok Satanlar sıralamasında yer alıyor. Leisure 410, başlangıç için en iyi bütçe dostu projektördür.

Görüntüyü İstediğiniz Şekilde Ayarlayın
Çarpıklık düzeltmesi, çeşitli açılardan ±15° dahilinde ideal şekilde hizalanmış görüntülerin yansıtılmasını kolaylaştırır.

Daha Fazla Müzik, Daha Az Gürültü
Leisure 410, ısı dağılımlı gelişmiş bir soğutma sisteminin yanı sıra fan sesini yarıya indiren gürültü bastırma teknolojisiyle donatılmıştır. Böylece film geceniz için yalnızca hafif arka plan gürültüsüyle rahatlatıcı, dinlendirici bir ortama sahip olabilirsiniz.

Birden Fazla Cihaza Kolay Bağlantı
Leisure 410, HDMI girişi ile TV çubuğu, video oyun konsolları (PS5/PS4 vb.) gibi multimedya içeriklerinin serbestçe akışını destekler. Chromecast, PC, dizüstü bilgisayarlar, televizyon, DVD. VGA/USB/Micro SD/AV cihazlarının tümü mükemmel uyum sağlar.

VANKYO

VANKYO Orjinal ürün güvencesiyle